Kniha návštěv

Datum: 18.09.2010

Vložil: JIBAT@email.cz

Titulek: Pohlazení

Přeji Vám všem krásné dny.Mám radost když vidím jak se Belinda stará o své stránky.Říkam o tom Barunce,která taky ráda sleduje jak se daří potomkůmPo mateřské dovolené si Barunka zase zvykla na pracovní den.Teď tady zrovna leží v křesle a přemýšlí.Belindo, těším se na novinky až zase povyrosteš tělesně i duševně.A abych jako dobře vychovaný páníček nezapoměl pozdravuj paničku a všechny dvounožce z tvého okolí.Zamávej jim hezky ocáskem,pa,paJirka s Barunkou.

Datum: 18.09.2010

Vložil: Belinda

Titulek: Re: Pohlazení

Ahoj bývalí páníčci!

To jsem moooc ráda, že se vám líbí moje stránky, vrrr haf haf haf! Zrovna se vám panička chystá poslat mailík, abyste si nějaké moje fotečky mohli třeba aj vytisknout :). Už je ze mě totiž velká slečna :)!
To
Pozdravujte mamču Báru a kousněte ji za mě třeba do ucha :)! To já totiž teď dělám moooc ráda páníkům :).

pac a olíznutí na čumáčky! Belinda

Datum: 14.09.2010

Vložil: Verča Hyblerová

Titulek: =)

Ahojky Belindo,
tvůj blog je super...a paničky si važ! Musí tě mít strááááášně moc ráda, když tak vášnivě popisuje všechno co děláš! Jednou z toho bude knížka! ;0) A super fotečky...jsi absolutně nejroztomilejší štěňátko!
Dobrá práce, Bety! =)

Tak se mějte holky... a jak to říkáte? ...pravou ťapkou zdar! =D

Datum: 18.09.2010

Vložil: Belinda

Titulek: Re: =)

Ahoj Veruš, haf,

dík za pochvalu, vyřídím paničce, haf haf :)! Joooo, já vím, že nejsem nejošklivější, však mě taky obdivují všichni, které potkávám na procházkách, chi chi.

Packou zdar a ocáskem sem a tam :)!

Datum: 10.08.2010

Vložil: Raduš

Titulek: Vítáme Tě do "rodiny"

Ahoj Belindo,

vítám Tě do nové rodiny a věřím, že budeš s novou paničkou šťastná. Vím, jak moc se těší, že si Tě konečně přiveze domů. Také se nemůžu dočkat, až Tě poprvé uvidím. Snad nebudeš dlouho smutnit bez biologické mámy, ale uvidíš že u mamči Bety Ti bude náramně dobře!

Brzy naviděnou a pravou ťapkou zdar :)

Tvoje nadšená teta Raduš :)

Datum: 11.08.2010

Vložil: Belinda

Titulek: Re: Vítáme Tě do "rodiny"

Ahoj teto Raduš :)! Děkujeme za pamlsky i hračku, už se stala jednou z nejoblíbenějších :)! Pořád okusuju ten barevný provázek a zkoumám, proč ta gumová koule tak divně zvoní :). Pomalinku si zvykám, je tu na mě všechno moooc nové. Ale ono to snad časem půjde.

Pravou ťapkou zdar zdar zdar!

Belinda :)

Přidat nový příspěvek